fbpx
Close

Pique: olime valmis oma lepinguid muutma, et Neymar saaks tagasi tulla

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Barcelona keskkaitsja ja klubis alates 2008. aastast pallinud Gerard Pique avaldas Cadena Ser’i vahendusel antud intervjuus, et möödunud suvel oli kindel eesmärk tuua Neymar Paris Saint-Germainist tagasi ja nüüd avaldas hispaanlane ka ühe huvitava fakti.

“Me ei lükanud omavahel rahasid kokku. Uurisime klubi presidendilt, kas saaksime oma lepinguid ringi teha, sest teadsime, et takistuseks saab Financial Fair Play (UEFA finantsilise ausa mängu reeglid – toim.). Ütlesime presidendile, et selle asemel, et teenida midagi ühe aastaga, võiksime seda teha kahe või kolmega. Päeva lõpuks tahame ikkagi klubiga kaasas liikuda ja kui saame klubi aidata, antud juhul ausa mängu reeglite probleemi vältides, siis pole meie poolt mingeid takistusi. Küsimus polnud meie palkade kärpimises, vaid valemi leidmises, et kui klubi tahab Neymari palgata, siis seda ka saab. Ühel hetkel, kui nad arvasid, et see ongi hea idee, kerkisid siiski järgmised probleemid üles,” rääkis 32-aastane Pique.

Neymari skandaalsest 222 miljoni euro suuruse ülemineku kohta sõnas Pique: “Ütlesime, et ta läheb ülekullatud vangi, aga jalgpallis võib kõike juhtuda.” Kuigi nüüdseks on üleminekuteemad mõnevõrra brasiillasest pallivõluri osas raugenud, ei saa kaugeltki väita, et mees on otsustanud PSG-ga end järgnevateks hooaegadeks siduda, vaid pigem on tõenäolisem ikkagi lahkumine.

scroll to top