fbpx
Close

Roma tegi Unitedi mängumehe eest pakkumise, aga klubi tahab kahekordset summat

Avatar

Chris Smalling (vasakul). Foto: AFP/Scanpix

Manchester United on valmis tänavuseks hooajaks Itaalia kõrgliigasse AS Roma ridadesse laenule siirdunud Chris Smallingu rahaks tegema, kuid Roma pakutud esialgne hind polnud kaugeltki ligilähedane.

Roma oli esmalt Football Italia teatel pakkunud Inglismaa koondislase eest kümme miljonit eurot, aga United tahab 20 miljonit. Kahe klubi esindajate esimene kohtumine olevat positiivne olnud, kuigi Unitedilt eeldatakse väikest vastutulekut, et summa jääks kokkuvõttes 15 miljoni euro juurde. Roma spordidirektor Gianluca Petrachi on kinnitanud, et nende huvi on igal juhul jätkata Smallinguga koostööd, kui keskkaitsja laenuleping on läbi saanud.

“Kui Smalling tahab siia jääda, siis arutame seda Unitediga. Kahe klubi vahel on suurepärased suhted ja kui selleks [üleminekuks] on mingidki võimalused, siis kindlasti kaalume neid,” sõnas Petrachi.

29-aastane Smalling on Roma eest platsil käinud kuuel korral, millest neljas pole võistkond endale väravat lubanud lüüa. Viimases 4:0 võidumängus Udinese vastu sai mees ka oma esimese Serie A värava kirja.

scroll to top