fbpx
Close

Pep kinnitas: Citys on ideaalne töökeskkond, ma ei lähe siit kuhugi

Avatar

Tiitlikaitsja Pep Guardiola. Foto: EPA/Scanpix

Pep Guardiolat pandi paari Juventusega ning koefitsientide liikumine vihjas üleminekule, ent katalaan on andnud selgelt mõista, et talle Manchester Citys väga meeldib ja Etihadile jääb ta veel vähemalt kaheks hooajaks.

Lõppenud hooajal liigatiitlit kaitstes 98 punkti koguma pidanud City jäi pidama aga Meistrite liiga veerandfinaalis, kuid kodumaise kolmikvõidu saavutamine kirjutas nad Inglismaa jalgpalli ajalukku.

2021. aastani Cityga seotud Guardiola on Inglismaal rahul. “Pole paremat kohta jalgpalli mängimiseks ja peatreeneri töö tegemiseks kui Inglismaa. Kui mujal hakatakse sind mittevõitmise korral välja vilistama, siis siin ollakse alati toetavad,” ütles ta klubi kodulehele antud usutluses.

Kuid algus oli Müncheni Bayernist tulnud mehe jaoks rabe. “Esimene hooaeg oli raske. Pärast Meistrite liigas saadud kaotust Monacole läks asi keerukaks ning liigaski polnud seis kiita, ent inimesed ikka toetasid meid. City on eriline – muidu on nii, et kui võidad, siis on kõik ideaalne ja kui kaotad, siis on kõik halb. Siin niimoodi pole ja sind toetatakse alati. Esimesel hooajal jäime tiitlita, aga inimesed ikka toetasid meid,” rõõmustas Pep. “Just seetõttu olen ma siin veel vähemalt kaks aastat.”

scroll to top