fbpx
Close

Pellegrini astus Chelsea juhendaja kaitseks välja: ära muuda oma filosoofiat!

Avatar

Maurizio Sarri. Foto: Imago/Scanpix

Täna õhtul Chelseaga kohtuv West Hami peatreener Manuel Pellegrini avaldas toetust vastaste peatreeneri Maurizio Sarrile, kes on sel hooajal saanud oma filosoofia ning taktika pärast korduvalt piki päid ja jalgu.

Napolis ja Empolis ründavat jalgpalli viljelenud itaallane pole Chelseas suutnud oma mängustiili edukalt käima saada ning fännid on väsinud nägemast oma tähtmängijaid valedes rollides. Manchester Cityga liiga meistriks tulnud Pellegrini aga andis mõista, et nende töö polegi lihtne ja tuleb pea püsti hoida ning edasi rühkida.

“Asi läheb veelgi keerukamaks, kui sa ei too selliseid tulemusi nagu tahaksid. Mängijad aga võidavad su usalduse, kui näevad, et su mängustiil on võidukas. Peatreenerina aga pead olema sellise survega harjunud, pead jääma endale kindlaks ning tegema seda, mis su meelest toob võidu,” ütles tšiililane Sky Sportsile.

“Kui tunned, et pead miskit muutma, sest sind survestatakse kõvasti, siis pead otsustama, kas oled tipptreeneri materjal või mitte. Maurizio alles alustab oma karjääri Inglismaal ning pole lihtne tulla Premier League’i. Tegemist on väga hea peatreeneriga, ta on seda teiste tiimidega näidanud ja loodan, et nad lõpetavad selle hooaja heal tabelireal,” avaldas ta lootust.

scroll to top