fbpx
Close

Pedro hoopis Barcelonasse tagasi? Valverde: see on võimalik

Avatar

Alvaro Morata (vasakul). Foto: Reuters/Scanpix

Daily Telegraphi teatel Aston Villa huviorbiiti sattunud Londoni Chelsea hispaanlasest ääreründaja Pedro võib siiski Hispaania meedia teatel La Liga’sse oma endise koduklubi Barcelona juurde naasta, kuigi see liikumine näib üpris keeruliselt teostatav olevat.

32-aastase Pedro leping lõpeb Chelseaga järgmise hooajaga. Tema teenete vastu on huvi tundnud Türgi tippklubi Istanbuli Fenerbahce, kuid hiljuti käis läbi ka Premier League’i tabeli teises osas paiknev Aston Villa. Hoolimata kummastki spekulatsioonist on Pedro ise ja ka Barcelona praegune peatreener Ernesto Valverde mõista andnud, et millalgi võib aset leida üleminek endisesse kodumeeskonda.

“Sooviksin Barcelonasse naasta. Kõik teavad, millised tunded mind valdavad selle klubiga seoses ja on ilmselge, et sinna tagasi minna on võimalik. Olen alati nii öelnud, kuid see on keeruline,” sõnas Pedro Diario AS-i vahendusel.

“Ta on selle klubi ikooniline mängija. Ta on üks neist, kellel on kõige rohkem tiitleid Barcelonaga. Hetkel on ta teises klubis ja peame teda austama. Eks näis, mida tulevik toob,” arvas Valverde Pedro olukorrast Marca vahendusel.

scroll to top