fbpx
Close

Hispaania meedia: Emery saatis kolm pakkumist pikalt, sealhulgas Evertoni oma

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Hispaania väljaande Marca teatel oli endise Londoni Arsenali peatreeneri Unai Emery laual hiljuti mitu pakkumist, millest üks ka Premier League’ist, kuid kõigist otsustas ta keelduda.

Emery vallandati 29. novembril Arsenali peatreeneri kohalt, kuna tema juhendatavad ei suutnud seitse mängu järjest erinevate sarjade peale ühtegi võitu saada. Spekuleeriti, et 48-aastane hispaanlane võib juba peagi Inglismaa kõrgliigasse naasta ja asuda Evertoni etteotsa, kus 5. detsembril näidati ust Marco Silvale. Lisaks sellele oli väidetavalt endisel Sevilla, Valencia ja Paris Saint-Germaini lootsil kaks pakkumist ka Hiina Superliigast.

Kuuldavasti kaalub Emery vaid pakkumisi, kus oleks arvestatava tasemega võistkond, mis suudab regulaarselt konkureerida tiitlite peale. Mees on seda võimekust enda treenerikarjääri jooksul kahtlemata ka tõestanud, sest tema auhinnakappi on viie aasta jooksul kogunenud kümme karikat. Seejuures on ta olnud osaline neljas Euroopa liiga finaalis, millest väljunud kolmel korral Sevilla meeskonnaga võitjana. Inglismaa, Hispaania ja Prantsusmaa liigamänge on Emery juhendanud kokku üle 600 korra.

scroll to top