fbpx
Close

Paljakäsi relvastatud gängi minema peletanud Kolašinac tegi peatreener Emery rõõmsaks

Avatar

Mercedes-Benz G-Klassi mudel, mis röövlitele huvi pakkus. Foto. Lloyd Freeman/Pexels

Juulikuus püüdsid relvastatud röövlid Mesut Özili autot endale krabada, jälitades sakslast mööda Londoni tänavaid. Olukorda sekkus autos kõrvalistmel viibinud tiimikaaslane Sead Kolašinac, kelle kangelastegu pani duo ohtu, mistõttu otsustas Arsenali peatreener Unai Emery nad turvalisuse kaalutlustel avavoorumängust Newcastle’i vastu eemale jätta.

Nüüd aga on mängumehed alates teisipäevast saadik teinud koos tiimiga trenni ja juhendaja vihjas, et pallurid võivad laupäeval Burnley vastu mänguminuteid koguda. “Nad saavad meid aidata ja need on head uudised. Tahan aidata neil olukorda seljatada ning keskenduda treeningutele ja jalgpallile. Eelkõige tahan, et nad suudaksid igale treeningule ja matšile täielikult keskenduda,” ütles hispaanlane BBC-le.

Emery kinnitas, et ootab reede õhtuni, kui viimane treening enne matši on lõppenud ja seejärel teeb otsuse, kas duo pääseb pingile või kas nad üldse kuuluvad koosseisu. Kaks ründajat arreteeriti 8. augustil Özili kodu lähistelt ning 6. septembril astuvad kohtu ette.

scroll to top