fbpx
Close

Solskjaer teab, kuskohas Alexis tulevikus mängida tahab

Avatar

Alexis Sanchez. Foto: Imago-Insidefoto/Scanpix

2018. aasta jaanuaris Henrikh Mkhitarjaniga vahetusdiili alusel Manchester Unitediga liitunud tšiililane Alexis Sanchez on saanud klubi ajaloo ühe halvima ostu staatuse, kui tema ulmeline palk on löönud sassi teiste pallurite palganõudmised ning 45 mänguga on ründemängija skoorinud vaid viiel korral. Sel suvel on hoogu kogunud jutud peatreeneri Ole Gunnar Solskjaeri soovist Alexisest vabaneda.

Mängueelsel pressikonverentsil Wolverhamptoni vastu tõstatati teema ka Sancheze tuleviku kohta ning norralasel oli selge vastus varnast võtta. “Ta on tõeline professionaal, kes teeb iga päev kõvasti tööd. Ta tahab olla osa meist. Jutud, et panin ta reservtiimi, ei vasta tõele. Hetkel on ta küll paar nädalat teistest maas, kuid on lähedal teiste vormile,” selgitas Solskjaer suvel Copa America pärast lühemat puhkeaega saanud ründaja osas.

Samuti ei tahaks ta mängumehest vabaneda ka tiimi sügavust silmas pidades. “Meil pole väga palju varumehi ehk Alexis võib palju rohkem mängida kui te eeldate. Ootame, et ta on meie juures siiski edukas, tegemist on kvaliteetse palluriga,” lisas peatreener.

scroll to top