fbpx
Close

Özili agent: pakkumisi on igalt poolt maailmast, aga…

Avatar

Mesut Özil. Foto: AFP/Scanpix

Londoni Arsenali põhimeeskonnast ära isoleeritud Mesut Özili agent Erkut Sogut kinnitas, et tema kliendi vastu on paljud klubid huvi üles näidanud. Samas on pigem tõenäoline, et Özil jääb suveni paigale.

Oktoobris 32-aastaseks saanud Özil pole Arsenali eest alates märtsikuust mängida saanud. Põhjuseks fakt, et peatreener Mikel Arteta jättis ta tänavuse hooaja koosseisust välja nii Premier League’is kui ka Meistrite liigas. Enne jaanuarit, mil üleminekuaken avaneb, endine Madridi Reali keskväljamees teiste klubidega ametlikke vestlusi pidada ei saa, kuid Sogut tõi ikkagi näiteks, et Türgi tippklubi Istanbuli Fenerbahcega on jutuajamisi olnud.

“Mesutil on veel kuus kuud lepingut Arsenaliga. Kahtlemata on ta jalgpallist puudust tundnud. Ta teeb hetkel kõvasti tööd, et uuesti Arsenali särki kanda ja ta ka jätkab sellega. Tahan selgelt sõna võtta Fenerbahcet puudutaval teemal. Jah, meil on nendega kohtumisi olnud. Meil on olnud silmast silma vestlusi klubi juhtivate inimestega. Hoolimata sellest ei saa meil enne jaanuarit ametlikke vestlusi toimuda. Oleme Mesuti eest pakkumisi saanud üle kogu maailma. Fenerbahce huvi on olnud samuti teadmises. Praegu pole Mesuti jaoks midagi muutunud. Sellistes oludes näib, et ta lõpetab hooaja Arsenalis,” rääkis Sogut intervjuus ajalehele Fanatik.

Põgusalt on Arteta maininud võimalusest, et Özil võib uuel aastal siiski põhimeeskonna juurde naasta. Sakslane ise on sotsiaalmeedias seejuures korduvalt kirjutanud, et on Arsenalile pühendunud. Klubi jaoks on hooaeg samal ajal vägagi nukralt kulgemas, sest viimases kuues Premier League’i mängus pole võitu saadud, löödud on vaid 11 väravat ja 15. koht tabelis pole kindlasti see, mida Inglismaa tippklubilt loodetakse näha.

scroll to top