Pealeht / Klubid / Õnn või õnnetus? Manchester Unitedi enimteeniva palluri vigastus võib anda noortele teenitud võimaluse
Alexis Sanchez (keskel). Foto: AFP/Scanpix

Õnn või õnnetus? Manchester Unitedi enimteeniva palluri vigastus võib anda noortele teenitud võimaluse

Manchester Unitedi mängutempo Ole Gunnar Solskjaeri käe all on olnud tempokam, agressiivsem ning kurnavam ja mängumehi on vigastuste küüsi langenud juba õige mitmeid. Viimane ohver Alexis Sanchez tegi mängus Southamptoni vastu liiga oma põlvesidemetele ning Tšiili koondise arst Pedro Ornate sõnul jääb Alexis palliplatsilt eemale kuueks-kaheksaks nädalaks.

Vasakul äärel end muidu üpris asendamatuks mänginud Anthony Martial on samuti vigastuspausilt naasmas ning jalutab algkoosseisu, aga tšiililase vigastus annab võimaluse just varumeestele – Unitedi noortele, kes tahaksid end väga tõestada. Nii Mason Greenwood kui Tahith Chong on noorteliigades enda oskusi näidanud ja marouanefellainiliku soenguga 19-aastane Chong sai Southamptoni vastu ka mängu, tehes Premier League’i debüüdi.

Kuus kuni kaheksa nädalat vigastuspausi aga võib tähendada Alexise jaoks Unitedi karjääri lõppu, sest kuulujutud räägivad, et klubi peab selle hooajal jooksul valima esikiipri David de Gea ja megapalka teeniva lõuna-ameeriklase vahel. Koondise doktor ei imesta, kui ääreründaja ei saa 14. juunil algava Copa America turniiriks terveks, vahendab Sky Sports.

 

popsport.ee

Vaata lisaks

Sevillasse naasnud spordidirektor selgitas, miks ta Arsenali pakkumisele ära ütles

Kaks aastat AS Roma spordidirektorina töötanud 50-aastane Monchi oli väga lähedal Arsenaliga liitumisele, ent viimasel …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga