fbpx
Close

Kane teab, mis Tottenhamil tiitlitest puudu jääb

Avatar

Harry Kane (paremal) Huddersfieldi vastu. Foto: Reuters/Scanpix

Tottenhamil on kombeks hakata jalga väristama siis, kui neil on võimalus sekkuda tõsiselt tiitliheitlusesse või kui trofee on käeulatuses. Ka sel hooajal läks nõnda, sest ühe nädala jooksul langeti nii liigakarikast kui FA karikasarjast ning viimase kolme liigamänguga vaid punkti teeninud Londoni klubi minetas sellise seeriaga võimaluse Premier League’i tiitlile pretendeerida.

Selline muster on ärritanud ka klubi mängijaid, kes sooviksid vastupidist tõestada. 25-aastane Tottenhami kasvandik Harry Kane võttis südame rindu ja tunnistas, et kuni käkkimist vältida ei suudeta, pole neil tiitlite asjus võimalik kaasa rääkida.

“Me peame leidma viisi, kuidas asjad lõpule viia. Me pole suutnud seda viimastel aastal teha, me ei saanud sellega sellel nädalalgi hakkama ning see ongi meie ja teiste erinevus. Peame selle seljatama, siis saame ka tiitlitest rääkida,” nentis Inglismaa koondise ründaja BBC-le.

Spursil on võimalus jõuda Meistrite liigas veerandfinaali, kui teisipäeval kohtutakse Saksamaal Dortmundiga, keda avamatšis lausa 3:0 võideti.

scroll to top