fbpx
Close

Neymar igatseb Messit ja Suarezit

Avatar

Neymar. Foto: SIPA/Scanpix

Läinud suvel Barcelonaga hüvasti jätnud Neymar kirjeldas oma sõprust Lionel Messi ja Luis Suareziga ja tõdes, et igatseb viiekordset Ballon d’Ori võitjat ja Barcelona eest 151 väravat löönud uruguailast.

Kuulsa “MSN” ründeliini moodustanud trio pani värisema kõik tippklubide kaitseliinid ning kolmiku esimesel hooajal võeti kohe kolmikvõit – karikakappi lisandus veel üks Copa del Rey, Meistrite liiga ja La Liga trofee.

Kuigi Neymari seostatakse Barcelona rivaalklubi Real Madridiga, tõdes brasiillane oma riigi vutilegendile Zicole, et igatseb oma endisi tiimikaaslasi ja nende ülilõbusat läbisaamist. “Saime Messiga ülihästi läbi ja siis liitus meiega Suarez – ta oli kui kirsiks tordil. Olime kolmekesi ülihea tiim,” ütles Neymar.

“Mängu ajal oli mul olukord, kus pidin kaitsjad üle mängima ja söötma. Messi sai sellega ka hakkama ja siis proovis Suarez – ta ebaõnnestus ja see vaatepilt oli nii naljakas. Naersime alati, kui keegi meist ei saanud millegagi hakkama. Igatsen seda aega – olime õnnelikud ja olime väga head sõbrad,” vahendas infot FourFourTwo.

scroll to top