fbpx
Close

Juventus läheb Rooma oma seitsmendat järjestikust liigatiitlit kindlustama

Avatar

Chiellini-Dybala-Pjanic derbivõitu tähistamas. Foto: AFP/Scanpix

Juventus on Itaalia meistriliigat valitsenud juba seitse aastat ning sel hooajal oli õhus võimuvahetus, kui Napoli oli vaid punkti kaugusel tiitlikaitsjatest ning ees seis hõlpsam mängugraafik kui torinolastel. Kaks vooru hiljem on seis täiesti teistsugune, sest Juve läheb külla AS Romale ning viigipunkt tähendaks liigatiitli kindlustamist.

Hullumeelse hooaja teinud Napoli alustas kaheksa järjestikuse võiduga ja alles detsembris tunnistati esimest kaotust, kui alla jäädi just Juventusele. Pärast seda oldi peaaegu neli kuud jälle kaotuseta, kui komistati AS Roma vastu. Seejärel tuli viie mänguga kolm viiki ja eduseis Juventuse ees sulas ja lõpuks jäädi tagaajaja rolli.

Aga üleminuti võiduvärav Juventuse kodustaadionil tõi Napolile magusa võidu ja lahvatas peo 3,5 miljoni elanikuga linnas, kus hingatakse vutirütmis. Seejärel aga krahh: Juventus tuli Inter Milani vastu kaotusseisust välja, päev hiljem kaotas Napoli Fiorentinale 0:3, nädal hiljem viigistati kodus Torinoga ning tiitlilootused kustusid.

Nüüd on Juventus vaid punkti kaugusel seitsmendast tiitlist ja selleks tuleb viigistada võõrsil AS Romaga. Roomlastel oleks punktigi vaja, sest Meistrite liiga koht pole veel kindlustatud – viiendal kohal paiknev Inter on nelja punkti kaugusel ja mängida on veel kaks vooru.

Optibet hindab Juventuse võidu-viigi šansse koefitsiendiga 1,6 – Juve tiitli kindlustamine toob raha selle vääriliselt tagasi!

Veidi huvitavam on panustada kogu väravate arvule: Juventus on liiga parima kaitsega ja Roma on napilt kolmas, olles Interist lasknud endale kaks väravat rohkem lüüa. Juve teab, et viigist piisab ehk meeletult ründama ei ole vaja minna ning Romale sobiks ka viik. Seetõttu on näiteks alla 1.5 värava koefitsient 3.15 üsna magus ja väärib järelemõtlemist.

scroll to top