Newcastle pakkus korraliku üllatuse, tabelitippudest sai võidu kätte vaid Manchester City

December 26, 2019, Manchester, United Kingdom: Newcastle United manager Steve Bruce looks dejected after the Premier League match at Old Trafford, Manchester. Picture date: 26th December 2019. Picture credit should read: James Wilson/Sportimage(Credit Image: © James Wilson/CSM via ZUMA Wire)

Inglismaa kõrgliigas toimus laupäeval kuus mängu. Kolm punkti said üllatuslikult kirja Newcastle United ja Crystal Palace, Manchester City võttis kohustusliku võidu. Päeva oodatuimas vastasseisus Londoni Arsenali ja Manchester Unitedi vahel jäid väravaid löömata.

Crystal Palace sai Eberechi Eze 60. minuti tabamusest jagu Wolverhampton Wanderersist. Viimati Manchester Unitedit 2:1 võiduga üllatanud Sheffield United pidi nüüd siiski kaotusega leppima, kui Gabriel Jesusi üheksanda minuti väravast jäädi alla Manchester City’le. Callum Wilson kerkis Newcastle Unitedi kangelaseks, kelle 73. ja kolmanda üleminuti tabamustest alistati võõrsil Everton.

Liigasse püsimajäämise nimel heitlevad West Bromwich Albion ja Fulham kohtusid omavahel. Fulham asus Bobby Reidi kümnenda minuti väravast juhtima, aga West Bromwichi poolelt oli 47. minutil täpne Kyle Bartley ja 66. minutil Matheus Pereira. Külalistele jäi ikkagi lõppsõna, kui 77. minutil saatis palli võrku Ivan Cavaleiro. Mängupäeva viimases matšis aitas Ross Barkley 41. minut väravaga Aston Villa võõrsil võidule Southamptoni üle.