fbpx
Close

Messi ja Ramos klubikaaslasteks? Pochettino: toome juurde need, kes saavad meid paremaks teha

Avatar

Paris Saint-Germain's Brazilian forward Neymar Jr. and teammates celebrate during the French Ligue 1 football match between PSG and Amiens SC at Parc des Princes stadium in Paris, FRANCE, 21/12/2019.//JEE_psgami.19/1912222349/Credit:J.E.E/SIPA/1912222350

Prantsusmaa tippklubi Pariisi Saint-Germainiga on juba mõnda aega seostatud Barcelona tähtmängijat Lionel Messit, kelle leping klubiga lõppeb selle aasta juulis. Samal ajal pole Hispaania koondislane ja Madridi Reali kapten Sergio Ramos oma koduklubiga samuti uue lepingu osas kokkuleppele jõudnud ning PSG peatreener Maurici Pochettino andis mõista, et kogenud keskkaitsja võiks nendega liituda.

“Pärast üht kuud PSG-s tunnen, kuidas mängijatel on suurepärased liidriomadused. Nad on võimelised mängima ja samal ajal erinevates projektides ning kultuurides osalised olema, aga ma olen väga austav. PSG strateegia on aastaid olnud sama, juba sellest ajast, mil Ronaldinho palkasime – vaadata mängijateturu võimalusi ning tuua juurde need, kes saavad teha paremaks selle, mis meil parasjagu on,” rääkis endine Tottenham Hotspuri juhendaja Pochettino Marca’le antud intervjuus.

“Järgmiste kuude jooksul näeme. Ramosel oleks siin suurepärane klubi ja tahtmine alati võita. PSG on maailma üks suurimatest klubidest. Midagi muud ei loe, välja arvatud Meistrite liiga võitmine, mis on 50 aastat unistuseks olnud ja mida me pole veel võitnud. Isegi kui ma olin veel mängija, oli see kinnisidee. Selline on eesmärk ja me ei saa mõelda Meistrite liigas lihtsalt hästi esinemisele, vaid me räägime selle võitmisest. Sellest ajast alates, mil treenerite koosseis kaotas finaali Tottenhamiga, on meie unistuseks saada võimalus veel finaalis mängida.”

Jutud, nagu Pochettino oleks Madridi Reali presidendi Florentino Pereze pakkumisele sinna peatreeneriks tulla ära öelnud, ei vasta tema sõnul tõele. “Seda pole kunagi juhtunud. Klubid on alati indiviididest eespool ja need, kes midagi sellist räägivad, ei mõtle päris selgelt. Selles pole ka üldse asi, kuigi toona oli palju juttu. Meil on meeskondade vastu palju austust, kes võib-olla tundsid mõningate meie vastu huvi. See polnud aga nii ja loomulikult on klubid minuga ühendust võtnud, aga ainus, mille pakkumine tuli südamest, oli PSG, ja see on ideaalne projekt,” lisas Pochettino.

scroll to top