fbpx
Close

Neville: Rodgers suudaks Manchester Citys Guardiolat asendada

Avatar

Brendan Rodgers. Foto: AP/Scanpix

Endine Manchester Unitedi mängumees ja praegu Sky Sportsis teleeksperdina töötav Gary Neville oli reedesest Leicester City 9:0 võidust Siuthamptoni üle sedavõrd vaimustuses, et tema arvates võiks sealne peatreener Brendan Rodgers ühel päeval võtta Pep Guardiola peatreenerikoha Manchester Citys üle.

“Arvan, et kui vaadata seda, mida ta on Liverpoolis ja Glasgow’ Celticus saavutanud ja mida ta nüüd Leicesteriga teeb, siis räägime alati rahvusvahelistest treeneritest, kellel on oma filosoofiad ja väärtused, aga tema aitab meeskondi paremaks ja mängitakse head jalgpalli. Ta on üpris innovatiivne ja ta tundub olevat suurepärane treener. Mängijad naudivad temaga koostööd ja küsin nüüd: miks ta ei võiks olla mõne suurklubi peatreener? Näiteks Manchester City, kes vahetaks välja Pep Guardiola ja sa ilmselt ei kujuta ette Brendan Rodgersi nime selle töökoha juures, sest inimesed selles klubis mõtlevad, et äkki ikka keegi teine. Aga miks mitte? Vaadates, mida ta on korda saatnud oma mänguplaaniga seoses ja milline mõju on tal mängijate arengus,” ütles Neville.

“Inimesed räägivad, et ta pole nii palju tiitleid võitnud, aga siis jällegi räägitakse väga suurustavalt [Tottenham Hotspuri peatreenerist] Mauricio Pochettinost. Ta pole midagi Inglismaal võitnud ja ikkagi inimesed ei räägi Brendan Rodgersist hästi – ma tean küll, et Pochettino jõudis Meistrite liiga finaali. Seega Rodgersi vaatenurgast rääkides – kui ta sellel hooajal esinelikusse jõuab. siis peaks ta olema seostatud kõige paremate töökohtadega Inglismaa jalgpallis.”

scroll to top