fbpx
Close

Neli õhkutõusmiskatset: Cardiffi ründaja lennukatastroofi põhjustas halb ilm?

Avatar

Foto: webandi/Pixabay

Cardiffi ajaloo suurim ost, 22-aastane argentiinlasest ründaja Emiliano Sala lennuõnnetus on viinud jalgpallimaailma šokki. Lennuk, mis tõusis tema eksklubi Nantes’i linna lennuväljalt õhku ning pidi maanduma Cardiffis, kadus radariekraanidelt. France Football Newsi andmetel võis õnnetuse põhjustada nigel ilm.

Nimelt läks väikelennuk Piperil kolm-neli katset, et õhku tõusta. Guernsey saare lähedal kadunuks jäänud lennuk maandus ilmselt merre, ent pole teada, kas saatuslikuks said kehvad ilmaolud või tehniline rike. Üsna tõenäoliselt pole tegemist piloodi veaga, sest just piloot andis lennujuhtimiskeskusele teada, et soovib hädamaanduda.

Sala läbis meditsiinilise kontrolli juba reedel, ent klubi ei jõudnud teda laupäeval toimunud matšiks Newcastle’i vastu ära registreerida. Seetõttu lendas ründaja tagasi Nantes’i, et sõprade ja tiimikaaslastega hüvasti jätta.

Guernsey politsei on Twitteri vahendusel avalikkust päästetööde osas informeerimas, ent hetkel tulemuseta. Otsingud jätkuvad õhtuni ning kui ilm lubab, siis ka öösel. Päästemeeskonna ülem John Fitzgerald ütles, et praeguseks on ellujäämise tõenäosus null.

scroll to top