fbpx
Close

Mourinho Wengerist: ta ei lõpeta veel oma treenerikarjääri

Avatar

Jose Mourinho ja Arsene Wenger. Foto: AFP/Scanpix

Igipõlised rivaalid Jose Mourinho ja Arsene Wenger lähevad täna õhtul veel viimast korda Premier League’is vastamisi, kui Manchester United võõrustab Arsenali. Nagu teada, siis Arsenali loots lõpetab 22 aasta pikkuse, mälestusväärse tsükli klubi peatreenerina.

Mourinho suhtub Wengerisse austusega ning Inglismaa meedia on üritanud nende omavahelist nöökimist kujutada kui vihast vastassseisu. “Ma ei usu, et Arsene paneb suvel treeneriameti maha. Nii palju kui tean, siis ta vaid lõpetab oma töö Arsenaliga,” ütles Mourinho Guardianile.

“Olen kindel, et Unitedi fännid mäletavad neid kõiki aastaid, mil Arsenal oli põhiline rivaal. Mina mäletan Arsene’i kui suurt vastast, kes oli “võitmatute” treener. See oli minu esimene hooaeg Inglismaal, kui nemad olid just teinud selle ajaloolise hooaja. Ütlen, et see Arsenali tiim tegi minust parema treeneri ja niimoodi jään ma Wengerit ka mäletama. Kahtlen, et ta on jalgpalliga lõpparve teinud,” lisas Mourinho.

Kas portugallane suudaks olla 22 aastat sama klubi eesotsas? “Meedia ja sotsiaalmeedia, terve analüütikute ja stuudiokülaliste bande ei võimaldaks seda. Arvan, et see oleks liiga suur surve nii tiimile kui treenerile, kui üks mees oleks tänapäeval nii kaua ühe tiimi peatreener,” oli portugallane konkreetne.

scroll to top