Mourinho tuli ja Tottenham lõpetas kurva seeria

Inglismaa kõrgliiga 13. vooru esimeses mängus olid laupäeval vastamisi West Ham United ja hiljuti Jose Mourinho uueks peatreeneriks määranud Tottenham Hotspur. Külalismeeskond Tottenham võttis 3:2 võidu, kuigi lõpus mängiti tulega.

Heung-Min Son viis Tottenhami 36. minutil juhtima ja 43. minutil oli täpne veel Lucas Moura. Harry Kane kasvatas 49. minutil eduseisu 3:0 peale ja paistis, et mäng on otsustatud, kuid West Ham polnud veel alla andnud. Michail Antonio lõi 73. minutil ühe värava tagasi ja üleajal vähendas Angelo Ogbonna kaotusseisu minimaalseks. Suurt tagasitulekut võõrustajate poolt siiski ei toimunud ja viigini West Ham ei jõudnud.

Tottenhami jaoks oli see äärmiselt tähtsaks võiduks, sest viimati suudeti Premier League’is võit võtta 28. septembril, kui oldi koduväljakul 2:1 üle Southamptonist. Edasi järgnes aga viie mängu pikkune võitudeta seeria, mis nüüd uue peatreeneri Mourinho juhtimisel aga lõpetati.