fbpx
Close

Lampard: minust ei saa kunagi Tottenhami peatreenerit

Avatar

Frank Lampard. Foto: AFP/Scanpix

Londoni Chelsea juhendaja ja pikaaegne klubi mängumees Frank Lampard kinnitas, et erinevalt Jose Mourinhost ei hakka tema kunagi linnarivaali meeskonda juhendama.

Mourinho on oma treenerikarjääri jooksul teatavasti olnud Inglismaal nii Chelsea kui ka Manchester Unitedi peatreener ja hiljuti asus ta Tottenhami etteotsa. Lampard tegutses mullu Inglismaa tugevuselt teises liigas Derby Countys ja on nüüd esimest hooaega kõrgliigaklubi peatreener. Lühikesest treenerikarjäärist hoolimata on Lampard täielikult veendunud, et tema ei seo end kunagi Tottenhamiga.

“Saan kindlalt öelda “ei” ja võite seda kümne aasta pärast üle kuulata. Seda ei saa juhtuda, kuid ma arvan, et olukorrad on ka erinevad. Jose Mourinho on töötanud paljude jalgpalliklubidega ja peame austama tema õigust töötada nüüd seal. Teisalt olin siin mängijana 13 aastat ja mul on klubiga sügav side. Loomulikult läksin ma karjääri lõpuks aastaks Manchester Citysse, aga Chelsea on kindlasti midagi väga südamelähedast ja seepärast olengi nii uhke olla klubi peatreener ning kahjuks ei saaks seetõttu Tottenhami juhendada,” rääkis Lampard SkySportsi vahendusel.

scroll to top