fbpx
Close

Mourinho: Tottenham ei saa kunagi üleminekute kuningaks

Avatar

Jose Mourinho. Foto: AFP/Scanpix

Tottenhami Hotspuri peatreener Jose Mourinho võttis taas sõna teemal, mis puudutab oma juhendatavat klubi ja mängijate üleminekuid. Portugallane andis selge vastuse, et Tottenhamis ei maksa oodata suuri tehinguid.

“Olen Tottenham Hotspuris. Tean klubi profiili, projekti, visiooni, eesmärke ja tean, et üleminekuturul reageerime vaid nendele asjadele, mis saavad meiega juhtuda. Kui mõni mängija lahkub, siis peame sellele reageerima. Aga meist ei saa kunagi üleminekuturu kuningaid, kes liiguvad tähtsate sihtmärkide rünnakule ning võitlevad klubidega, mis on valmis oma profiili ja filosoofia poolest raha kulutama, saamaks tähtsad sihtmärgid kätte. Peame oma asju tegema targalt, loovalt ja kordan, et mulle meeldivad need mängijad, kes hetkel kasutada on. Mida rohkem nendega koos töötan, seda enam õpin neid tundma ja mõistan nende kvaliteeti ning muresid”, sõnas Mourinho enne neljapäevast liigamängu Brighton & Hove Albioniga.

“Ütlen endiselt, et vajan aega ja see aeg saabub. Mitte eilsest kuni 26. detsembrini ega 26. detsembrist kuni 28. detsembrini, aga jaanuaris ja veebruaris on meil veidi rohkem aega teha samm edasi. Ma tean, kuidas seda teha, aga et teha seda sajaprotsendiliselt, võtan meeskonnalt ära mõned kvaliteediomadused, mida tahan alles jätta. Ja siis oleks palju keerulisem seda saavutada, sest hoida enda seljatagune puhtana, keskenduda kaitse organiseerituse täiendamisele ja eemaldada vead, mida teeme – seda pole keeruline teha. Keeruline osa on teha seda mängijatega, kes on need mängijad, kes nad on – oma harjumustega. Raske osa on kaitsetööga täppi panna, ilma et kaotaksime kvaliteeti, mis meil on ründes,” rõhutas Mourinho kaitsetöö olulisust.

scroll to top