fbpx
Close

Ronaldo: ei saa midagi välistada, aga hetkel mind treeneriamet ei huvita

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Torino Juventuse ründeäss ja maailma üks parimaid jalgpallureid Cristiano Ronaldo rääkis DAZN Italy vahendusel antud intervjuus, et teda ühel päeval mõne võistkonna treenerina on pigem ebatõenäoline näha.

Viiekordne Ballon d’Ori võitjal Ronaldo on vaatamata 34 eluaastale palliplatsil endiselt head vormi näitamas, olles sellel hooajal Juventuse eest 21 mänguga 12 väravat löönud. Karjääri jooksul Lissaboni Sportingut, Manchester Unitedit ja Madridi Reali esindanud mängumees tunnistas, et treenerina ta pigem üles ei astuks.

“Hetkel mind ei huvita treeneriamet, aga võib-olla ühel päeval on mul igav ja arvan teisiti. Kui treeneriks saan, siis tahan olla motiveerija. Treener peab oma kirge ja talendikust meeskonnale edasi andma. Näiteks meeldib mulle lõbutseda, triblada, lüüa peale, lüüa väravaid ja just seda peaksingi motiveerijana meeskonnale edasi andma.

“Juventuses meeldib mulle kõik. Neil on hea kultuur ja tegemist on Itaalia parima võistkonnaga. Neil on erakordne lugu. Olen tõsiselt õnnelik, et siin olen. Tahan siin veel mitmeid trofeesid võita,” lisas pallivõlur oma praeguse koduklubi kohta.

scroll to top