fbpx
Close

Mourinho pingutab Tottenhami võtmemängijatest kolmiku jätkamise nimel

Avatar

Dele Alli ja Jose Mourinho. Foto: AP/Scanpix

Tottenham Hotspuri peatreener Jose Mourinho on Sky Sportsi teatel pidevas läbirääkimistes klubi esimehe Daniel Levyga, et veenda meeskonnas jätkama Taani poolkaitsjat Christian Erikseni ja belglastest keskkaitsjad Toby Alderweireldit ning Jan Vertonghenit. Kõigil kolmel on klubiga leping lõppemas ja kui tuleviku osas selgusele ei jõuta, saavad nad juba jaanuaris hakata kõnelusi pidama mõne teise võistkonnaga, kellega liituda suvel vabaagendina.

“Ma ei hakka neid individuaalseid teemasid arutama. Kui ütlen, et ma ei rääkinud härra Levyga Eriksenist, Alderweireldist ja Vertonghenist, siis valetaksin. Seega jah, ma räägin nendel teemadel Levyga. Samal ajal räägin ka mängijatega, nende kõigiga. Räägime ja ma püüan aru sada igast detailist, aga see pole midagi sellist, mida hakkaksin arutama,” rääkis Mourinho.

“Tõsiselt tähtis asi on see, et nad on suurepärased professionaalid ja neil on tugev side Tottenhamiga. Neil on klubist suurepärane arusaamine ja mida me nendelt ootame. Seega on nad kõik kolm valmis mängima ja unustama lepinguteemalise olukorra. Ja see on hetkel kõige tähtsam asi, sest oleme kolmes võistlussarjas konkurentsis. Need kutid on suurepärased mängijad ja ka Tottenhami inimesed. Usaldan neid.”

scroll to top