Manchester City naasis võidusadamasse, kümnemeheline Crystal Palace üllatas

Gabriel Jesus. Foto: Reuters/Scanpix

Selle nädala teisipäevast kuni neljapäevani peetakse Premier League’is ära 15. mänguvoor. Algust tehti kahe matšiga ning võidu teenisid Manchester City ja Crystal Palace.

Kaks järjestikust viiki (Meistrite liigas Donetski Šahtariga 1:1 ja Inglismaa kõrgliigas eelmises voorus 2:2 Newcastle Unitediga) saanud City meeskond pidi võõrsil heitlema Burnleyga ning kätte saadi kindel võit. Poolajaks küll juhiti Gabriel Jesusi tabamusest vaid 1:0, kuid brasiillane suurendas 50. minutil eduseisu ja kaks väravat lisasid veel Rodri ning Ryad Mahrez. Võõrustajate auvärava lõi 89. minutil Robbie Brady.

Viimati just Burnley vastu neljamängulise võitudeta seeria lõpetanud ja 2:0 võidu teeninud Crystal Palace sai nüüd koduplatsil mõõtu võtta Bournemouthiga. Endise Liverpooli keskkaitsja Mamadou Sakho punase kaardi tõttu jäi võistkond juba 19. minutil vähemusse, kuid hoolimata sellest kolm võidupunkti võeti. 76. minutil tegi skoori Jeffrey Schlupp ning see jäi mängu ainsaks tabamuseks.

City tõusis jällegi liigatabelis ajutiselt teisele kohale, kuid Leicester City võib neist Watfordi alistamise korral kolmapäeval mööduda. Crystal Palace kerkis viiendaks 21 punktiga, Bournemouth on 12. ja Burnley 11. positsioonil.