Pealeht / Klubid / Mourinho nõudis juhtkonnalt avalikku toetust
Ekspeatreener Jose Mourinho ja Ed Woodward. Foto: Reuters/Scanpix

Mourinho nõudis juhtkonnalt avalikku toetust

Viimasel ajal tugevate vallandamissahinate vastulauseks on Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho nõudnud klubi juhtkonnalt, et nad avalikult avaldaksid talle toetust. Jutud käivad, et portugallane saab sule pärast tänaõhtust kohtumist Newcastle’iga sappa, tulemusest hoolimata.

Toetust on Mourinho palunud alates suvest, kui klubi esimees Ed Woodward ei andnud talle luba soetada vajalikke mängijaid. Seejärel ütles peatreener, et kas toetate mind täielikult või vallandage mind sootuks. ESPN-i andmetel on klubi omanikud, perekond Glazerid keeldunud lootsi lepingu lõpetamisest, mis on kehtiv 2020. aasta juunikuuni.

Mourinho ise on klubi suhtumisest ja hoiakust väsinud ja frustreeritud, kuna ei saa piisavalt kindlust ning toetust juhtkonnalt ja omanikelt. Sellest hoolimata ei taha ta olla tähelepanu keskpunktis, kus tema tulevikust räägitakse nii hommikul, päeval kui õhtul ning tulekahju kustutamiseks on ta palunud juhtkonnal tõmmata tuld temalt ära.

Nüüd on klubi Sky Sportsi vahendusel teatanud, et Mourinho positsioon klubis on kindel ning Newcastle’i mäng ei jää tema viimaseks.

Vaata lisaks

Klopp raskest võidust: see on alles algus

Fulham pakkus Liverpoolile kõva lahingu, kui kunagi punasärki kandnud Ryan Babel kõigest 16 minutit enne …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga