fbpx
Close

Klopp eeldab Manchester City mängust järjekordset thrillerit

Avatar

Jürgen Klopp ja Pep Guardiola. Foto: Reuters/Scanpix

Läinud hooajal neli korda omavahel kohtunud ja igal korral võimsa etenduse andnud Liverpool ja Manchester City lähevad pühapäeva õhtul vastamisi. Jürgen Klopp eeldab selle hooaja esmakohtumisest tõelist thrillerit.

Liverpool on Cityt viimasel kolmel korral võitnud ning jaanuarikuu 4:3 matš Anfieldil oli üks emotsionaalsemaid ja võimsamaid kohtumisi Premier League’is. Just see mäng lõpetas City 22-mängulise kaotusteta seeria. Kuigi ‘Pool juhtis 80. minutil 4:1, siis City ei andnud alla ning lõi viimastel minutitel kaks väravat, pakkudes närvikõdi lõpuhetkedeni.

“Selles 4:3 matšis olid nad tõeliselt head ning jäi tunne, et nad olid enne seda kohtumist võitnud 60-70 mängu järjest. City ei andnud kordagi alla, isegi mitte 1:4 kaotusseisus. See tegi neist väga erilise tiimi. Eeldan, et ka seekord näitavad meistrid sarnast suhtumist. Nad lähevad tulemust võtma,” kiitis Liverpooli loots vastast.

“Läinud hooajal võitsime neid kolmel korral, kuid mängujärgselt ei teki tunnet, et nüüd tead, kuidas neid võita. Nende alistamiseks pole üht kindlat trikki, vaid tuleb olla täiesti valmis ning su tiim peab olema fantastiline. Õnneks on mul oivalise iseloomuga tiim, kes on valmis olema vapper ning nõus võimsa vastase vastu riskima. See võib tulemuse tuua ning selle teadmisest meile piisab,” selgitas Klopp Sky Sportsile.

Ragnar Klavani Meistrite liiga finaalini vedanud sakslane teab, et selle kohtumise eel on õnne väga vaja. “Kui keegi ütleb mulle “kivi kotti” või “õnn kaasa”, siis arvan, et meil kahjuks seda väga vaja.”

scroll to top