fbpx
Close

Mourinho: Madridi Reali juhendada oli mulle parim kogemus

Avatar

Jose Mourinho. Foto: AFP/Scanpix

Maailma üks kuulsamaid ja edukamaid peatreenereid Jose Mourinho ütles Marcale antud intervjuus, et tema treenerikarjääri parim aeg oli Madridi Realis.

Viimati veel Manchester Unitedi eesotsas tegutsenud Mourinho oli Reali peatreener aastatel 2010-2013. 178 mängust võidutses klubi koguni 128 korral ning portugallase abiga võideti Hispaania karikas kui ka superkarikas ning 2011/12 hooajal tuli Real Hispaania meistriks. Endisel Porto, Londoni Chelsea ja Milano Interi juhendajal jäi tol perioodil küll Meistrite liiga võit saavutamata, aga mees kinnitas, et Realis oldud ajast on kaasa võtta vaid positiivset.

“Madridi Real oli minu jaoks parim kogemus, sest õppisin treenerina, inimesena ja võtsin väärt õppetunnid enda karjääri ning ellu kaasa. See on mu parim mälestus, see oli fantastiline. Realis paluti minult seda, mis on mu loomuses. Nad ütlesid, et meil oli maailma parim meeskond Barcelon vastas, kes purustas meid ja nüüd pidime olukorra enda kasuks pöörama. Pidime vältima Barcelonale kaotamist ja seetõttu on Mestalla karikafinaal kõige tähtsam. Sellest hetkest peale polnud kõik enam endine. Võitsime La Liga, superkarika, aga kumbki neist polnud selline, nagu karikafinaal ning kahjuks ma ebaõnnestusin kolmes Meistrite liiga poolfinaalis,” rääkis Mourinho.

scroll to top