fbpx
Close

Chelseast Premier League’i kogemust saanud Higuain: tahtsin tegelikult ainult Juventust

Avatar

Foto: LaPresse/Scanpix

Valitseva Itaalia meistri Torino Juventuse ridadesse tagasi tulnud Gonzalo Higuain ütles Sky Sport Italia vahendusel, et ihkas üle kõige Serie A parimas klubis mängimist ning ühtlasi selgitas Argentina koondislane, et särginumbrist 9 loobumine oli puhtalt tema enda otsus.

Higuain liitus Juventusega juba 2016. aastal Napolist ligi 90 miljoni euro eest ning esindas Vana Daami kahel järjestikusel hooajal. Seejärel siirdus ta laenule AC Milani ning mulluse hooaja teises pooles kuulus ta Londoni Chelsea meeskonda. 31-aastane ründestaar andis mõista, et eelmine aasta oli pigem altminek ning on praeguse olukorraga äärmiselt rahul.

“Niipea kui Torinosse naasin, olid mul peas vaid ühed mõtted. Tahtsin jääda Juventusesse. Keegi ei öelnud mulle midagi, kui tagasi tulin, vaid lihtsalt töötasin siin ja püüdsin näidata oma väärtust. Tegemist on suurepärase võistkonnaga, millel on suur fännibaas. Olen siin õnnelik,” rääkis Higuain.

Miks otsustas Higuain uue särginumbri valida? “See oli mu valik. Otsustasin vahetada särginumbri 21 peale, mis on mu tütre sünnipäev. See sümboliseerib ka seda, et saan ta endaga igale mängule kaasa võtta. See oli südamest tehtud otsus, mis toob mulle edu.”

Aastatel 2009-2013 pallis Higuain Madridi Realis koos Cristiano Ronaldoga. Nüüd on mõlemad Juventuses ja Ronaldo kohta jagus Higuainil ainult kiidusõnu. “Ma ei mänginud Cristianoga mitmeid aastaid koos ja kui lõpetasin temaga Realis olemise, siis oli ta noorem. Nüüd olen temas leidnud täiustunud mängija, keda iseloomustab ambitsioon, üritada võita kõike ja püstitada uusi rekordeid. Olen väga õnnelik, et saan temaga taas koos mängida.”

scroll to top