fbpx
Close

Chelsea ääreründaja: mängime sel hooajal tiitlite peale

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Inglismaa kõrgliigas mullu kolmandaks tulnud ja Euroopa liiga finaalis linnarivaali Arsenali alistanud Londoni Chelsea loodab vaatamata mitmetele takistustele ka tänavu auhinnariiulisse mõne karika juurde saada ning sama meelt on ka nende mängumees Willian.

Chelsea peab toime tulema üleminekukeeluga, mis lõppeb 2020. aasta jaanuari lõpuks ehk teisiti öeldes ei saa peatreener Frank Lampard oma võistkonda tugevdada enne suve. Premier League’is pole nelja vooruga just hästi läinud, kui kirjas on võit, kaotus ja kaks viiki, aga 2013. aastast Siniseid esindav Brasiilia koondise ääreründaja Willian usub, et meeskond suudab lisaks liigale heidelda tiitli peale ka Inglismaa karikasarjas, liigakarikas ja Meistrite liigas.

“Usun, et Chelsea suudab sel hooajal mõned tiitlid võita. Tean, et see saab olema raske, aga nagu alati, see ongi raske. On keeruline, kui kaotad mängijad, nagu David Luiz ja Eden Hazard, kuid meil on mõned kvaliteetsed noormängijad, kes suudavad palju areneda ja tulevikus kerkida liiga parimateks mängijateks. Arvan, et meil on hea võistkond. Chelsea on suur klubi ja seda särki on võimas tunne kanda. Chelseaga mängime ükskõik, millises võistlussarjas võidu peale. Küsimus pole mängijates ega treeneris, sest igal aastal tahame midagi võita ja arvan, et nüüd teeme seda taas,” rääkis Willian Sky Sportsi vahendusel.

scroll to top