fbpx
Close

Mourinho: Ibrahimovici pole Tottenhami vaja, sest meil juba on Inglismaa parim ründaja olemas

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Järgmisel kuul lõppeb Los Angelex Galaxy ründemehel Zlatan Ibrahimovicil klubiga leping ning temast saab vabaagent. Rootslast on viimastel nädalatael seostatud mitmete suurklubidega ja viimati ka Tottenham Hotspuriga, kus hiljuti määrati peatreeneriks Jose Mourinho. Kahe mehe koostöö on varasemalt olnud märkimisväärne, kuid Mourinho kinnitas, et Ibrahimovic Tottenhami ei tule.

Londoni klubist lahkus suvel pikakasvuline ründaja Fernando Llorente, kes liitus Napoliga. Kuna Mourinho naasis ligi aasta pikkust pausi treeneritööle ja ka Ibrahimovic on klubidele saadaval, siis hakati koheselt spekuleerima, et järskus võiks 38-aastane ründemängija taas Premier League’is üles astuda. Mourinho sõnul poleks temast aga mingit kasu, sest võistkonnas juba on liiga parim ründaja.

“Mul on Ibrahimoviciga enamat kui lihtsalt jalgpallialane seotus. Ta on imeline mängija ja tüüp, aga ütleksin, et [Tottenhami tulek] jääb ära. Meil on Inglismaa parim ründaja olemas. Poleks loogiline teda palgata, kui meil on Harry Kane,” rääkis Mourinho pressikonverentsil enne teisipäevast Meistrite liiga mängu Piraeuse Olympiakosega.

scroll to top