Pealeht / Inglismaa / Mõttemängud? Norwich värvib võõrsiltiimi riietusruumi roosaks, et vastaste testosterooni taset vähendada
Foto: pixel2013/Pixabay

Mõttemängud? Norwich värvib võõrsiltiimi riietusruumi roosaks, et vastaste testosterooni taset vähendada

Championshipis palliv Norwich on tulnud lagedale nipiga nõrgestamaks oma vastaseid eriskummalisel, ent loogilisel moel. Nimelt võeti vastu otsus värvida võõrsiltiimi riietusruumi seinad roosaks, mis langetab testosteroonitaset ja muudab vastased pehmemaks, vahendab Eastern Daily Press.

Klubi võttis eeskuju Ameerika Ühendriikide vanglatest, kus roosat värvi seinad vähendasid kinnipeetavates agressiivsust ning suurendas empaatiavõimet. Roosa-värvi-tehnika oli kasutusel Ameerika jalgpalli kolledžiliigades, kus taktika mõjus niivõrd, et see keelustati ära. Norwichi meeskonnal on seinad erkvalged ja seinu kaunistavad motiveerivad laused.

Psühholoogia doktor Andrew Bayliss ei leia, et roosa värv suudaks vastaseid meeletult mõjutada, kuid võib tasavägistes kohtumistes mõjutada piisavalt selleks, et kolm punkti koju jätta. Hoopiski võib roosa värv teha Norwichile karuteene. “Kui vastastel on roosat värvi riietusruumiga mõni hea mälestus, võib see neile hoopis indu juurde anda.”

saleapp.ee

Vaata lisaks

Manchester United tahaks üleminekuakna sulgumist tagasi augusti lõppu lükata

Sel suvel esmakordselt enne liigahooaja algust lukku läinud suvine üleminekuaken polnud Manchester Unitedile meeltmööda ning …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga