fbpx
Close

Mõõnas Manchester City peatreener Guardiola: veel on vara tiitlilootuseid maha matta

Avatar

Pep Guardiola koos abitreeneri Mikel Artetaga. Foto: Imago/Scanpix

Manchester City peatreener Pep Guardiola lükkas pärast kahte ebaõnnestunud mängu Premier League’is tagasi väited, nagu taas oleks klubi jaoks meistritiitel käest libisemas.

City pidi möödunud nädalavahetusel tunnistama vägagi ootamatult Leicester City 5:2 paremust ja nüüd ei suudetud üle mängida liiga uustulnukat Leeds Unitedit. Kuigi eelmisel hooajal oli City lähimaks jälitajaks Liverpooli järel, siis meistritest jäädi kokkuvõttes üpris suure vahega maha. Peatreener Guardiola ei näi aga veel muretsevat olukorra pärast, sest pikk hooaeg on veel ees ja lisaks on erinevatel põhjustel seni kohtumistest eemale jäänud mängijaid tagasi tulemas.

“Mõistan olukorda, milles oleme ja tean, mis meid sel hooajal ees ootab. Peatreenerina olen aga rahul, mida mängijad on seni teinud. Ma ei hakka pärast kolme mängu mõtlema, kas nad võidavad liiga või hakkavad kõvasti domineerima. On, mis on. Tean, millal viimase punkti paneme ja tean, mil tuleme sellel hooajal tagasi nende mängijatega, kes meil on. Olen rahul, mida nad on praeguseks teinud. Peame mõned asjad paika saama. Oleme endiselt veidi kaugel oma parimast, mida suudame. Kahjuks andsime viis punkti ära,” sõnas Gaurdiola pärast 1:1 viiki Leedsiga.

“See oli haarav ja hea mäng. Tegemist oli kahe meeskonnaga, kes tahtsid esimesest kuni 90. minutini võita. Meil oli häid momente, näiteks esimesed 30 minutit, aga oleksime lõppresultaadi suhtes pidanud enamaks võimelised olema. Aga Leedsil olid oma momendid, sest tegemist on uskumatu ja fantastilise meeskonnaga. Nad hävitasid eelmisel hooajal Championshipis (Inglismaa esiliiga – toim.) ja on siiani niivõrd edukalt esinenud, kuigi viimasel kümnel minutil olime me need, kes püüdsid võita. Tegemist oli hea mänguga,” lisas Guardiola, kelle hoolealused on pärast koondisepausi tagasi 17. oktoobril suures vastasseisus Londoni Arsenaliga.

scroll to top