fbpx
Close

Modric: näen end tulevikus MLS-is

Avatar

Foto. AFP/Scanpix

Real Madridi poolkaitsja Luka Modric näeb end Zlatan Ibrahimovici jälgedes kõndimas ning tunneb huvi liituda tulevikus MLS-iga.

Juba 2012. aastast Madridis pallinud Modricil on klubiga kehtiv leping 2020. aastani. Lepingu lõppedes oleks horvaat 34-aastane ning sel hetkel oleks üks valikutest liikuda edasi Ameerikasse. “Kunagi ei tea, mis võib juhtuda. Mul on siiani veel kaks aastat lepingut Real Madridis järel. Olen õnnelik,” ütles Modric SVT Sportile.

“Kui võimalik, lõpetaksin oma karjääri Madridis, kuid kui nii ei lähe, siis näen end Ameerikas,” lisas ta. Kuid suurt rolli mängiks selle lükke juures ka äsja MLS-i liikunud Zlatan. “Ta on viimase 15 aasta jooksul olnud üks parimaid ründajaid Euroopas. Ma tahaks, et ta jääks jalgpalli juurde veel mõneks ajaks, siis saaksin ta maagiat näha,” kiitis Modric rootslast.

Zlatanist oleks saanud Modrici koondisekaaslane, kuna rootslase ema on horvaat, ent Ibrahimovic otsustas siiski Rootsi kasuks, millest on Modricil kahju. “Loomulikult oleksin tahtnud temaga koos mängida, kes poleks? Ta on meie ajastu üks parimaid ründajaid. On kahju, et ta Horvaatia koondist ei valinud, aga mis seal ikka. Meil on teisigi häid ründajaid oma tiimis, aga ta olnuks me eest oivaline.”

scroll to top