fbpx
Close

Milner: Manchester City kaotus innustab neid endast veelgi rohkem andma

Avatar

James Milner (keskel). Foto: AP/Scanpix

Liverpooli poolkaitsja James Milner saab rõõmustada, sest erinevalt liigakonkurendist Manchester Cityst jõudis sadamalinna suurim klubi Meistrite liiga poolfinaali. City on taas oma nelikvõidu unistuse pidanud maha matma, kui Tottenham suutis eile Etihadil neid üllatada ja hoopiski ise poolfinaali edeneda.

Manchester City aga kavatseb võidelda liigatiitli kaitsmise nimel, sest hooaeg kahe väikse karikaga oleks sellise ambitsiooniga klubi jaoks läbikukkumine. Milner, kes ise eelnevalt just Citys mängis, on kindel, et tiitlikaitsja on vihale aetud ja liigas tahetakse kõigile koht kätte näidata.

“Nad on Premier League’i tiitlikaitsjad põhjusega, ma olen kindel, et nad reageerivad kaotusele kui võitjad ning annavad nädalavahetusel täie rauaga,” vihjas Milner liigamängule, kus City kohtub uuesti Tottenhamiga. “Spurs tahab kindlasti neid uuesti üllatada, tõotab tulla huvitav mäng,” lisas inglane Sky Sportsile.

“See tulemus on Cityle ilmselgelt pettumus, aga nad pingutavad viimastes mängudes seetõttu just eriti kõvasti. Võime ühe silmaga olukorda monitooriga, aga ainus, mis teha saame, on enda mängule keskenduda, sest oma tulemusi saame kontrollida, nende omi mitte,” sõnas poolkaitsja.

scroll to top