fbpx
Close

Guardiola seadis Llorente värava kahtluse alla: minu meelest oli see siiski käega mäng

Avatar

Videokorduse otsus, mis Manchester City poolfinaali ukse taha jättis. Foto: AFP/Scanpix

Tottenhami ja Manchester City mängul on keeruline peatuda, sest säärast tulevärki pole Meistrite liigas nähtud aastakümneid. Esmakordselt võib öelda, et videokordused otsustasid nii tähtsas mängus nii palju, genereerides erakordselt palju draamat.

Üks draamadest oli Tottenhami kolmas tabamus, mis tõi võõrsiltiimi taas poolfinaali lävele, kus nurgalöögist sai ründaja Fernando Llorente pallile pihta, mis tundus justkui käega mängu moodi olevat. Peakohtunik vaatas olukorra üle ning andis mõista, et värav on määrustepärane, vahendab Sky Sports.

“Ma toetan VAR-i, aga see Llorente värav oli käega. Samas ühe nurga alt vaadates oli käsi, teise nurga alt mitte. Pooldan ausat vutti – kui on suluseis, siis nii on. Usun, et nii tulevikus kui isegi praegu on jalgpall videokorduste abil aus,” ei hakanud peatreener Pep Guardiola otsuse üle jonnima ja leppis faktiga.

Nimelt lõi City lõpuminuteil otsustava värava ning staadion juubeldas, ent VAR tuvastas suluseisu ja tabamus jäi kinnitamata. Mõni minut hiljem oli Tottenham Meistrite liiga poolfinaalis.

scroll to top