fbpx
Close

Mida teeb Hispaania uue peatreeneri käe all?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Jalgpalli MM-i teine päev toob meile tõelise maiuspala, kui valitsev Euroopa meister Portugal kohtub oma naabri Hispaaniaga. Nagu teada, siis hispaanlased otsustasid oma peatreenerist Julen Lopeteguist vabaneda, sest too sõlmis lepingu Real Madridiga. Kuid iroonilisel kombel vabaneti ühest Reali mehest, et anda võimalus teisele Madridi mehele. Mida teeb Hispaania Real Madridi legendi Fernando Hierro käe all?

Hispaanial on käsil 20-mänguline kaotusteta seeria, kus viigistatud on kuuel korral ja väravate vahe on lausa +48. Kvalifikatsioonifaas läbiti kaotuseta, olles üks neljast tiimist, kes sellise asjaga sai hakkama. Kas taktikaliselt võime näha miskit uut või hoiab Hierro sama joont ning ei tee erilisi muudatusi?

Võib küll nii eeldada, sest statistika on näidanud, et koondise mäng sujub ning ei maksa töötavat asja ringi teha. Põhiküsimus on pigem selles, et mis mentaliteediga minnakse Portugali vastu mängima ja kui tugev löök oli Lopetegui lahkumine koondisele. Me võime näha harjumuspärast Hispaaniat, samas pole välistatud peataolek ning ideetus, tujutus ja segadus.

Optibet ei usu, et treenerivahetus on Hispaaniat mõjutanud ning koefitsient ei teinud pärast pommuudist erilist hüpet. Hispaania on selles mängus favoriit ja nende võidu korral saab raha 2,1-kordselt tagasi.

Muidugi ei saa jätta mainimata Cristiano Ronaldot: see mees januneb MM-triumfi järgi ja on endast kindlasti valmis andma 150 protsenti ja ka rohkem, et sinna suunas rühkida. Avakohtumise kaotuse korral võib elu minna üpris keeruliseks, sest tuleb arvestada ka Maroko ja Iraaniga – mõlemad tiimid on üllatusvõimelised.

150 koondisemänguga meeletud 81 väravat löönud portugallane on täna õhtul kell 21 kindlasti valmis enda eksklubi Manchester Unitedi puurivahi David de Gea seljataha sahistama – kui nii läheb, siis raha tagasi 2,55-kordselt.

 

scroll to top