fbpx
Close

Mida oodata Manchester Unitedi ja Liverpooli vastasseisust?

Avatar

Roberto Firmino ja Mohamed Salah. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Kell 14.30 läheb lahti üks hirrrrmus lahing. Old Traffordil. Mäng teise koha peale. United on Liverpoolist kahe punktiga ees ja kui välja tuua, et mängus on Meistrite liiga koha kindlustamine, siis loomulikult ei saa mööda vaadata ka põhimõttelisest rivaalitsemisest: kumb jääb peale? Anfieldil mängiti sügisel ja siis parkis Jose Mourinho oma bussikest üpris edukalt – väravaid ei löödud ja Liverpoolist tuldi ära viigipunktiga.

Täna on asjad teistmoodi. Liverpool enam naljalt nulli peale ei jää, Mohamed Salah ja teised on hoos ning Mourinho enam liigas väga bussi parkida ei taha.  Unitedil on nüüd Sanchez ja Liverpoolil pole Coutinhot. Alex Oxlade-Chamberlain on aga hakanud palju paremini mängima ja teda võib isegi “vaese mehe Coutinhoks” kutsuda.

Eks tänase mängu võitja selgub keskväljal ja sellest, kui distsiplineeritult suudab United kaitses mängida. Liverpooli ründeliin on maruohtlik ja jooksuruumi andes kasutavad nad võimalusi suurepäraselt ära. Kui keskväljal mängitakse 3vs3, siis võidab see, kes suudab domineerida ja vähem eksida.

 

scroll to top