fbpx
Close

Bayerni peatreeneri valus tõdemus: jääme mitmetest erakordsetest mängijatest ilma

Avatar

TOR zum 2:1 Robert Lewandowski FC Bayern München Torjubel mit Thiago Alcantara FC Bayern München Gestik, Geste FC Bayern München FCB vs SV Werder Bremen 14.12.2019 DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO FC Bayern München FCB vs SV Werder Bremen *** TOR to the 2 1 Robert Lewandowski FC Bayern Munich cheering goal with Thiago Alcantara FC Bayern Munich gestures, gesture FC Bayern Munich FCB vs SV Werder Bremen 14 12 2019 DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND OR QUASI VIDEO FC Bayern Munich FCB vs SV Werder Bremen

Müncheni Bayern võitis lõppenud hooajal kõik võimalikud karikad Saksamaal ning kogu tipuks veel ka Meistrite liiga. Väljavaated uue hooaja osas tekitavad aga peatreenerile Hansi Flickile muret, sest mitmed kvaliteetmängijad on meeskonnast lahkumas.

Kindlasti jääb Bayern ilma Thiago Alcantarast, kelle puhul kinnitas ka klubi tegevjuht Karl-Heinz Rummenigge, et 29-aastane Hispaania koondise keskväljamees otsustas lepingut mitte pikendada. Horvaatia koondislane Ivan Perišici laenuleping lõppes ning tema on siirdumas tagasi Milano Interisse, kuigi Bayern on huvi üles näidanud ta välja osta. Barcelonasse naaseb endine Liverpooli pallivõlur Philippe Coutinho, kelle periood Saksamaal oli pigem pettumustvalmistav, kuid samas pole kellelegi saladuseks, et brasiillasel kvaliteedist puudust ei tule. Flick andis mõista, et kerge kartus on, kui taoline kolmik võistkonnast eemaldub, aga samas ollakse enesekindlad tuleviku osas.

“Jääme ilma mõningatest mängijatest, kellel on tohutu kvaliteet. Peame sellega leppima. Oleks tore, kui saaksin praeguse meeskonnaga edasi töötada, aga see pole võimalik. Oleme saavutanud midagi erilist. Midagi sellist, mida võib-olla meist kõik poleks arvanud, et suudame, aga samuti tean, et kõik see saab läbi hetkega, kui uus hooaeg algab. On üks tore fraas: “Edukust ei omata. Seda vaid renditakse.” Ja see rent puudutab igat päeva. Loomulikult saaksin öelda: “Olen praeguseks palju saavutanud, Nüüd tõmbun tagasi.” Aga see ei klapi nõudmistega, mis mu elus on,” rääkis Flick intervjuus Die Zeit vahendusel.

“Märkan nüüd, kui õnnelik ma olen mängijate üle Meistrite liiga tiitli pärast. Näiteks Robert Lewandowski, kes mängis sedavõrd hästi meeskonna heaks ja samuti sulandas ennast sisse kaitse poolele. Kui näen mängijaid ja kui õnnelikud nad on ning lõpuks lasevad nad oma emotsioonid valla, siis on see tore. See on samuti tähtis Saksamaa rahvuskoondise jaoks.”

scroll to top