fbpx
Close

Rooney: Thiago on Liverpoolile parem täiendus kui Messi Cityle

Avatar

Wayne Rooney. Foto: Reuters/Scanpix

Endine Inglismaa koondislane ja 2004-2017 Manchester Unitedit esindanud Derby County ründaja Wayne Rooney usub, et algaval hooajal on Premier League’i tiitli nimel konkureerimas samuti ainult kaks klubi: Liverpool ja Manchester City. Kui aga esimene neist peaks Müncheni Bayernist Thiago Alcantara ära tooma, siis Rooney arvates oleks see kordades määravama tähtsusega kui Lionel Messi liitumine Manchester Cityga.

29-aastane Thiago Bayerni ridades ei jätka ning hispaanlase puhul on just enim räägitud Liverpooli tulekust. Samal ajal on jalgpallimaailm šokeeritud, sest Lionel Messi ei soovi oma senise pika karjääri ainsas koduklubis Barcelonas enam jätkata. Küsimusi on mitmeid, millised klubid üldse suudavad argentiinlasest pallivõlurit palgata, aga spekuleeritakse, et 33-aastane mängumees läheks meeleldi Pep Guardiola juhendatavasse Citysse. Mõlemad on koos ka Barcelonasse kuulunud ja teatavasti tol perioodil Kataloonia tippklubile praktiliselt vastaseid ei leidunud. Rooney aga arvab, et kui Liverpool ja City palkavadki vastavalt Thiago ja Messi, siis eelis oleks uue hooaja lõikes Liverpoolil.

“Arvan, et [meister] saab olema City või Liverpool. Chelsea on mitmeid mängijaid toomas, mõningaid häid. Manchester Unitedil on palju potentsiaali nende mängijate toel, mis neil on, aga arvan siiski, et nemad on aasta kaugusel [tabeli tipust]. Chelsea vajab ilmselt aastat, et koos uute tulijatega saada ühele lainele. Seega arvan tõesti, et City või Liverpool võidavad tiitli. Ja kui Liverpool saab Bayernist Thiago, siis arvan, et see on ka tehtud. See on palju parem täiendus kui Messi minek Citysse,” arutles 34-aastane Rooney talkSPORT-i vahendusel.

“Tean, et Messi jääb vanemaks, aga ta on mängija, keda pole keegi varem näinud. Temas on kõike – ta suudab luua väravaid, lüüa väravaid, dikteerida mängu ja on läbi aegade parim. Kui ta saab tulla Premier League’i, mis iganes meeskonnaks saab olema ja ma arvan, et vaid Manchester City ning Manchester United saavad teda palgata, siis… ma võtaks Messi Unitedisse. Ta on ainus mängija, keda olen istudes jälginud ning tundnud kartust. Ärge saage minust valesti aru, olen mänginud ka Cristiano Ronaldoga ja mõlemad on seadnud lati, mida ma ei usu, et näeme kunagi kedagi ületamas. Aga mu jaoks on Messi lihtsalt teisel tasemel.”

scroll to top