Romelu Lukaku ja Marcus Rashford. Foto: AFP/Scanpix

Fenomenaalse avapoolaja teinud Manchester United läks poolajapausile 2:0 eduseisus, kui klubi omakasvandik Marcus Rashford näitas sirgjoonelist ründemängu ja skooris kahel korral. Old Trafford oli hullumas ja teiseks poolajaks eeldati josemourinholikku bussi parkimist ja mängu tapmist.

Liverpoolile anti vabad käed ründamiseks ja esimesed kakskümmend minutit teisest poolajast kuulusid täielikult külalistele. United pidas vastu, kuid pärast novembrikuud uuesti algkoosseisu kuulunud keskkaitsja Eric Bailly suutis muutuda ebaõnnesõduriks, kui palli oma väravasse kobistas.

Mäng elavnes ja pinget oli tõepoolest kuni kohtuniku antud kuuenda lisaminutini. Või tõstis Unitedi viie punkti kaugusele Liverpoolist ja esineliku koht on Manchesteri tiimil väga kindel. Viiendal kohal paiknev Chelsea on neist 12 punkti kaugusel, mängida on veel jäänud kaheksa vooru.