fbpx
Close

Messi: võidan pigem La Liga kui olen jälle suurim väravalööja

Avatar

Philippe Coutinho ja Lionel Messi. Foto: AFP/Scanpix

Barcelona tähtmängija Lionel Messi tunnistas Marca’le antud intervjuus, et teda huvitab enim klubi Hispaania meistriks viimine kui oma individuaalsed saavutused, mille seas esiplaanil väravate löömine.

Messi on oma karjääri jooksul seitsmel korral Hispaania suurima väravalööja auhinna võitnud. Kui praegune Torino Juventuse ründaja Cristian Ronaldo veel Madridi Realis pallis, siis olid mõlemad selle tiitli nimel heitlemas, kuid kahel viimasel hooajal on see üllatusteta Messile läinud, kes mullu sai kirja 33 tabamust. Barcelona hooaeg on käimasoleval hooajal konarlikult kulgenud ja argentiinlase nimel on ka vaid kuus väravat. Messi sõnul teda see ei huvitagi, vaid tahab Barcelonaga pärast aastast pausi taas meistriks tulla.

“Kaheksas Pichichi (Hispaania kõrgliiga suurima väravalööja auhind – toim.)? Ma ei tea. Vähe sellest, et ma ei mõtlegi praegu sellele, pole see ka midagi, mille osas muretseksin või oleks kinnisidee. Eelistaksin võita La Liga järjekordse Pichichi asemel. Võitleme selle nimel. Kasvame aegamisi. Meil oli raskusi end liigas käima saada, kuid samas ei väärinud ka kõigi nende punktide ära andmist (Barcelona on teinud 13 vooruga kolm viiki ja kaotanud neli mängu, mis tähendab 15 punkti kaotust – toim.). Oleksime võinud mitmed nendest mängudest võita, näiteks Deportivo Alavesi, Getafe, Madridi Reali vastu… Lõime palju võimalusi, mis oleks olukorda muutnud, aga peame kokku panema seeria headest mängudest, et aidata end tagasi tippu,” rääkis 33-aastane Messi.

Hetkel paikneb Barcelona alles viiendal kohal, jäädes oma suurimatest rivaalidest Madridi Atleticost ja Realist kaheksa punktiga maha. Teisipäeval on võõrsil vastaseks Valladolidi Real.

scroll to top