Abraham kindlustas kahe minutiga Chelsea’le võidupunktid, Wolverhampton pidi jällegi pettuma

Soccer Football - Premier League - Arsenal v Chelsea - Emirates Stadium, London, Britain - December 29, 2019 Chelsea's Tammy Abraham celebrates scoring their second goal Action Images via Reuters/Matthew Childs EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. Please contact your account representative for further details.

Inglismaa kõrgliiga 14. vooru esmaspäeval toimunud kahes mängus võttis kindla võidu Londoni Chelsea ning järjekordsed punktid kirjutas tabelisse ka Burnley.

28. novembril pidi Burnley leppima Manchester City vastu 0:5 kaotusega, aga sealt edasi on meeskond vägagi hästi toimetanud. Evertoni ja Aston Villaga viigistati ning Londoni Arsenali üle võeti 1:0 võit. Nüüd kohtuti Wolverhamptoniga ning Ashley Barnes viis omad poolajaks ka juhtima. 51. minutil oli täpne Chris Wood ning vastased suutsid skoori teha alles 89. minutil Fabio Silva penaltist, mis jäi ühtlasi matši viimaseks väravaks ja tähendas seega Burnley võitu.

Viimases kahes voorus kaotajaks jäänud Chelsea sai nüüd üpris veenva võidu linnarivaali West Ham Unitedi üle. Vanameister Thiago Silva viis omad küll kümnendal minutil juhtima, kuid avapoolajal jäi see võõrustajate ainsaks tabamuseks. Lisaks pidi vigastuse tõttu väljakult lahkuma kaitsemängija Benjamin Chilwell, kelle asemele sekkus Emerson Palmieri. 78. minutini napp eduseis püsis, misjärel sahistas Tammy Abraham võrku ja 80. minutil oli 23-aastane ründaja taas täpne, aidates Chelsea 3:0 võiduni.

Burnley – Wolverhampton Wanderers 2:1

Chelsea – West Ham United 3:0