fbpx
Close

Meistrite liigas teise järjestikuse kaotuse saanud Interi peatreener Conte: Madridi Real on meist teistsugusel tasemel

Avatar

Foto: Action Images Reuters/Scanpix

Milano Interi peatreener Antonio Conte tunnistas pärast kolmapäevast 0:2 kaotust Madridi Realile Meistrite liiga alagrupiturniiri neljandas voorus, et kahte meeskonda eristab tasemevahe.

Reali viis Eden Hazard juba seitsmendal minutil penaltist juhtima ning avapoolajal pidi kaks kiiret kollast kaarti kohtuniku suunas rahulolematuse näitamise tõttu saanud Arturo Vidal platsilt lahkuma. 59. minutil oli Achraf Hakimi omaväravast seis 2:0 ja selle skooriga kohtumine ka lõppes. Interi jaoks muutus olukord alagrupist edasi pääseda vägagi keeruliseks, kuid Conte ei paistnud pärast mängu üleliia muretsevat, tuues välja, et kaotuse põhjuseid tuleb otsida eelkõige tasemevahest.

“Suurte klubide, nagu Madridi Reali vastu, on alati keeruline mängida. Seega kui jääd kaotusseisu ja arvulisse vähemusse, muutub olukord võimatust mäest üles ronimiseks. Arvan, et märkasime nende ja meie vahet. See ei peaks meid pikali lööma, vaid peaks meile näitama, et olemas on tee, mida mööda peame hakkama kõndima ning peame olema näljased, töökad ja enesekindlad, et aru saada, kus oleme ning mitte lubama end lüüa kõikuma välistelt juttudelt. Ainus tee edasi on teha kõvasti tööd ja kasvada igal võimalikul viisil,” ütles Conte Sky Sport Italia’le antud intervjuus.

“Mu arvates me pole ründes nõrgad, sest lööme piisavalt palju väravaid. Küllap lubama endale hetkel liiga palju lüüa. Nagu ütlesin, oli mäng koheselt üks paras kannatamine ning muutus raskeks sellesse tagasi tulla punase kaardi tõttu, mille põhjustas liigne protesteerimine. Olukord on selline, aktsepteerime seda. Oleme tegutsenud palju paremini ja olime Madridis mängides palju agressiivsemad, aga siin [Milanos] oli peaaegu koheselt raske 0:1 kaotusseisu jäädes ja seejärel veel näha mängijat minema saadetamas. See lõi meilt õhu välja. Hoolimata kõigest arvan, et meeskond töötas täna väga kõvasti ja andis panuse. Ärge unustage, et olime vastamisi Madridi Realiga ja mitte mõne tabeli tagumise otsa klubiga.”

Inter TV vahendusel lisas Conte: “Räägime kahest erineva tasemega meeskonnast. Madridi Real domineeris seda võistlussarja viimastel aastatel ja nemad on alati peategelased. Meie lihtsalt sähvatame. Suhtumine oli kindlasti õige ja tänasin mängijaid. Saame võita või kaotada, aga tähtis on seda teha meestena. Nad andsid endast kõik.”

scroll to top