Kas kodus mängivale Liverpooli võidule tasuks panustada?

Liverpool – klubi, kes on sel hooajal suutnud Manchester City helesiniseima unelma ära rikkuda, kui koduväljakul Anfieldil võeti ülivõimsalt liigat juhtiva tiimi vastu võit. See mäng oli City jaoks hooaja raskeim liigakohtumine, sest Liverpooli nende enda kodus võita on väga keeruline.

Ja nii ka läks: City lootis viiki ja peaaegu suudetigi tabloole võrdsed numbrid seada, kuid aeg sai otsa ning Jürgen Klopp tõusis Inglismaa meedia silmis päästeingliks. Tema suutis City hegemoonia murda ja Arsenali fännid ohkasid kergendatult, sest nende tiimi uskumatu hooaeg, mil kaotust ei saadudki, jääb sellel sajandil Premier League’is ikka ainsaks.

Aga nüüd – samad tiimid, samad mehed. Ainult kaalul on rohkem. Liverpool juba korra võitis Cityt, miks mitte uuesti? On teada, et Pep Guardiolale ei istu tiimid, kes on väga ründava mängupildiga: kaitsest lähtuvalt mängivaga taktikaga vastased on need, keda City murdma peaks, mitte vastupidi: Liverpool tuleb ja murrab Cityt.

Kui nüüd võrrelda, kumb on teinud veenvama Meistrite liiga hooaja, siis aus vastus oleks, et mõlemad on olnud võimsad: kaheksandikfinaalis oldi ilmselgelt vastasest üle – Liverpool Portost ja City Baselist, nüüd tuleb veerandfinaalis üksteisega mõõtu võtta.

Optibet teab, et siin mängus tuleb väravaid: üle kahe värava lüüakse 1.65 koefitsiendi vääriliselt, eelmises omavahelises kohtumises jäi seis mäletatavasti 4:3.

Kui see skoor korduks, siis üle 6.5 värava  peale panustades on võit 23-kordne, täpselt sama skoori pakkudes 81-kordne! Ilusad numbrid, või mis?

Aga väravalööjatest: Egiptuse kaheksas maailmaime Mohamed Salah skoorimise koefitsiendiks on 2.7. Aga kes võiks olla mustaks hobuseks, näiteks Liverpooli nurgalöök ja Virgil van Dijk? Aga palun – koefitsiendiks juba mahlakam 10!

Ei tasu kindlasti ignoreerida pakkumist, kus Liverpool skoorib esimese 10 minuti jooksul ning raha tagasi 7.5-kordselt. Mängu algus võib olla marutormiline.