fbpx
Close

Kas Barcelona vajab Messi maagiat, et Romast üle olla?

Avatar

Lionel Messi (paremal). Foto: Reuters/Scanpix

Meistrite liiga veerandfinaalis naeratas õnn Barcelonale, kui neid loositi kokku Donetski Šahtjori alistanud AS Romaga. Ei ole saladus, et kaheksast tiimist kuus tahtsid endale vastaseks just Romat või Sevillat, sest need tiimid on paberil grammi võrra nõrgemad kui ülejäänud.

Barcelona võtab avamängus Roma ette koduväljakul Camp Noul, olles ilmselge favoriit. Võidukoefitsient 1.22 ei näi eriti atraktiivne, aga Barcelona hoiab taga nulli ja läheb võõrsilmängule puhaste paberitega, on koefitsiendiks viisakam 1.90.

Kindlasti ei tasu alahinnata tiimi, kes suutis alagrupiturniiril Chelseat kodus võita ja võõrsil oldi megaüllatusele väga lähedal. Kogenud ja osav Edin Džeko on igale keskkaitsepaarile paras pähkel, poolkaitses teevad Kevin Strootman ja Daniele de Rossi alati kõvasti tööd, nendest viimane on nõus ka klubi eest karjääri lõpetava vigastusega leppima, kui vaid tiim sellest kasu saaks.

Roomlaste tõusev täht, hüüdnimega “Türgi Messi” ehk Cengiz Ünder võib tõusta üllatusmeheks, kes on viimasel ajal end leidmas ja näidanud seda taset, mida teda ostes ka oodati.

Ünder lööb värava ja teeni raha 4.65-kordselt, Džeko puhul 3.50-kordselt tagasi. Skoorib Lionel Messi, on koefitsiendiks 1.65, Luis Suareze korral võidad raha tagasi 1.75-kordselt. Gerard Pique nurgalöögist sahistab ja 7.75 koefitsient on reaalsuseks.

 

scroll to top