fbpx
Close

“Meistrite liiga on Guardiola ja Manchester City kinnisidee”

Avatar

David Villa. Foto: AP/Scanpix

Jaapani kõrgliigas Kobe Visselis palliv ja sealse hooaja lõppedes ühtlasi ka karjäärile joone alla tõmbav David Villa rääkis Mirrorile antud intervjuus, et Manchester City peatreener Pep Guardiola ja sealne mängumees ning Inglismaa koondise ääreründaja Raheem Sterling moodustavad klubis võimsa koosluse, kelle eesmärk on kahtlemata Meistrite liiga võit.

“Kõigi treenerite ja suurte klubide puhul on normaalne keskenduda Meistrite liigale, sest see on parim võistlussari, kus saad klubiga mängida. Pep on selgelt maailma üks parimaid treenereid ja ta keskendub kõigi karikate võitmisele. Manchester City pole seda trofeed kunagi võitnud. Nad on mitmeid aastaid olnud selle kannul ja seega on loomulik, et neil on kinnisidee taolise karika osas. Jalgpallurina on see parim turniir, kus saad mängida, aga keeruline on kõigi eest võita, mitte ainult ühe või kahe klubi eest. Ilmselgelt tuleb sul kõvasti tööd teha selle saavutamiseks,” rääkis endine Hispaania koondislane ja Barcelona mängija Villa.

“Ta on suurepärane treener. Olin temaga Barcelonas kaks aastat ja ta aitas mind kõvasti. Ta saab olema edukas ükskõik, kuhu ta läheb. Nii Hispaanias kui ka Saksamaal oli ta peatreenerina edukas ja nüüd ka Inglismaal. Seega ükskõik, kus ta edasi tegutseb, on ta edukas, sest ta on lihtsalt sedavõrd imeline treener.”

“Sterling on imeline mängija, kellel on kvaliteeti, mida on raske teiste mängijate puhul leida. Ta on kiire ja väga osav üks ühele olukordades. Sel aastal lööb ta ka palju väravaid. Ta areneb aasta-aastalt, mis on jalgpalluri puhul kõige tähtsam. Kui oled 18-, 19- või 20-aastane ja mängid kõrgeimal tasemel võistkondade eest nagu Liverpool ja City, siis on kõige tähtsam iga aastaga paremaks saada. Tähtis on mängijana kasvada ja Sterling on seda teinud. Te näete, et iga päeva ja aasta möödudes on ta parem mängija ning ta on endiselt väga noor,” lõpetas 37-aastane Villa.

scroll to top