fbpx
Close

Kas Napoli vägitükk kordub ka kolmandal korral või on Liverpoolil plaan olemas?

Avatar

Mohamed Salah (vasakul) ja Kalidou Koulibaly. Foto: AFP/Scanpix

Meistrite liiga viienda vooru kolmapäeval toimuvate mängude üks maiuspaladest on Liverpooli ja Napoli vaheline heitlus. Erinevalt mõnest teisipäeval toimunud mängust, kus alagrupist edasipääsejad olid juba selged, pole nüüd palliveeretamine kummaltki poolt plaanis ja pinget jagub kõvasti.

Napoli on Liverpooli jaoks osutunud eelmisest hooajast alates üpris tuttavaks vastaseks. Kuuluti ka mullu Meistrite liigas ühte alagruppi ning kui Napoli suutis koduplatsil 1:0 võidu võtta, vastas Liverpool Anfieldil samaga. Nüüd on Jürgen Kloppi meestel aga rohkem mõtlemisainet, sest viimati kaotati Napolile võõrsil 0:2. Värava sai kirja Dries Mertens 82. minutil ja Fernando Llorente vormistas lõppskoori teisel üleminutil.

E-alagrupis on lisaks Liverpoolile (üheksa punkti tabelis) ja Napolile (kaheksa punkti) edasipääsu 16 parima sekka noolimas ka Salszburgi Red Bull, kellel kirjas neli punkti. Usutavasti väravate lugemiseks ei lähe, aga kui peaksid Liverpool ja Napoli lõpetama võrdsel pulgal ning arvesse hakatakse võtma omavahelisi mänge, siis kindlasti tuleks Liverpoolil nüüd Napolile samuti vähemalt kaks palli võrku lüüa. Kas see on lihtne ülesanne? Kindlasti mitte, sest tegemist on ikkagi Itaalia tippklubiga. Samas kui võrrelda kahe võistkonna viimaseid mänge, siis selgelt on Liverpoolil eelis, sest nemad polegi pärast 17. septembril Napolilt saadud kaotust rohkem libastunud. Seevastu Napoli on kuus viimast mängu võiduta, mille seas viis Serie A ja üks Meistrite liiga kohtumine.

Kell 22.00 algava mängu favoriidiks peab Optibet selgelt Liverpooli kelle võidukoefitsient on 1,38. Napoli võidu korral oleks tagasimakse koguni 7,62 ja viigi puhul 4,95. Kui Liverpooli eest peaks värava lööma Mohamed Salah, on koefitsient 1,97 ja kui Napoli poolelt teeb skoori Arkadiusz Milik, on koefitsient 3,61.

scroll to top