Pealeht / Klubid / Chelsea / Mänguajata jäänud taanlane Chelseast veel lahkuda ei plaani
Foto: AFP/Scanpix

Mänguajata jäänud taanlane Chelseast veel lahkuda ei plaani

Läinud hooajal Antonio Conte käe all 40 matši kirja saanud taanlasest keskkaitsja Andreas Christenseni jaoks on tänavune kui välk selgest taevast – uue peatreeneri tulekuga kuivasid mänguminutid täielikult kokku ning Premier League’s pole ta 12 mänguvooruga saanud isegi minutitki mänguaega.

Kui Conte mängis kolme, siis Sarri eelistab mängida kahe keskkaitsjaga ning David Luiz ja Antonio Rüdiger pole itaallast veel alt vedanud, hoides kümne küünega kinni algkoosseisu kohast. See on aga toonud murepilved Christenseni pea kohale, kes klubist aga minema ei tõtta. “Ma ei usu, et lahkun. Sel hooajal on asjad teisiti ning selline olukord on mängijale alati keeruline, aga eks näis, mis saab,” rääkis taanlane Sky Sportsile.

Eelmisel kuul mainis tema agendist isa, et võib poja mänguaja huvides klubi vahetada. “Igaüks tahab mängida ja need, kes ei mängi, pole õnnelikud. Ma ei saa midagi muud teha kui anda endast parim ja trenni teha. Iga kord kui saan oma võimaluse, pean treenerile näitama, et ta saab mind usaldada,” rääkis keskkaitsja.

Vaata lisaks

Mourinho pole treeneritööd kunagi niivõrd armastanud kui praegu, sest hetkel on nii raske

Manchester Unitedi juhendaja Jose Mourinho selgitas Sky Sportsile, et armastab treeneritööd meeletult ning kirg töö …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga