fbpx
Close

Manchester Unitedis pallinud ääreründaja meenutab klubis veedetud aega kui põrgut

Avatar

Wilfried Zaha. Foto: Reuters/Scanpix

19-aastasena Sir Alex Fergusoni palvel Manchester Unitedisse soetatud Wilfried Zaha vaatas tagasi suurklubis veedetud ajale ning kirjeldas seda kui põrgut. Praegu 25-aastane Crystal Palace’i ääreründaja jäi enda murede ja probleemidega üksi ning pidi deemonitega iseseisvalt hakkama saama, mis tegi elu väga keeruliseks, vahendab Guardian.

Just Palace’is tuule tiibadesse saanud Zaha jäi legendaarse peatreeneri viimaseks ostuks ning keeruline aeg algas 2013. aasta suvel, kui klubisse tuli šotlase kaasmaalane David Moyes: just Moyesi tütart ja Zahad pandi paari ning käisid ka jutud, et noored olid vahekorras ning papa Moyes sai selle peale ülimalt vihaseks.

“Ma elasin Unitedis nii palju läbi – näiteks need kuulujutud, et ma ei saanud mänguaega, kuna magasin Moyesi tütrega. Ja keegi isegi ei vaevunud seda kõlakat ümber lükkama…” on Zaha nördinud. “Ma pidin nende deemonitega üksi võitlema ning nende kuulujuttudega, mis olid lausvaled. Ma olin tollal kõigest 19-aastane – elasin üksi Manchesteris, sõbrad ja pere teises linnas. Erinevalt teistest palluritest, ei andnud klubi mulle autotki. Elasin seda kõike läbi ja mõtlesin, et kui see mind ei karasta, siis mis küll karastaks?”

“Jah, ma sain Unitedis head palka, kuid olin siiski nukker ja depressioonis. Inimesed arvavad, et jõukamate elu on teistsugusem, sest sul on raha ja kuulsust,” lisas ta. 2014. aastal sai Zaha Unitedist minema, liitudes laenulepingu alusel Cardiffiga. Nüüd on ta Crystal Palace’i kindel põhimees.

scroll to top