Pealeht / Inglismaa / Alexis ei tahaks Zidane’i uneski näha, Unitedi peatreeneri rollist rääkimata
Foto: AFP/Scanpix

Alexis ei tahaks Zidane’i uneski näha, Unitedi peatreeneri rollist rääkimata

Jaanuarikuus Arsenalist lahkunud ja Manchester Unitediga liitunud Alexis Sanchezis nähti kui meest, kes lahendab Punaste Kuradite ründeprobleemid ja suudab luua rohkem teravust ning olla vajalikuks lüliks keskvälja ning ründeliini vahel. Üheksa kuud hiljem pole ta suutnud enda paremate päevade taset välja mängida ning paljudel tekib küsimus, et kas peatreener Jose Mourinho äkki astus selle diiliga ämbrisse. Kuid Alexisel võib tekkida hoopis suurem probleem.

Nimelt seostatakse Real Madridiga röögatud kolm hooaega teinud Zinedine Zidane’i just Unitedi treeneritööga. Ja Zidane on mees, kes pole väljaande CaughtOffside’i allikate andmetel Alexist kunagi hinnanud. Unitedi eest vaid kolm väravat löönud ning väidetavalt poole miljoni eurost nädalapalka teeniv tšiililane ei tahaks näha Mourinhot lahkumas, sest muidu leiab ründemees end sügavalt varumeeste pingilt. Kui hästi läheb.

Suur palk, nigelad esitused ning suur nimi on kombo, mis on Unitedit saatnud õige mitu hooaega ning Alexisest võib saada järjekordne pallur, keda müüa on tema palganõudmiste pärast pea võimatu ning kokkuvõttes kannab klubi selle diili pärast suurt kahju.

saleapp.ee

Vaata lisaks

Guardiola 3:0 võidust: me ei väärinud rohkem väravaid ja ma ei jaksa Liverpoolist rohkem rääkida

Manchester City võttis äsja peatreeneri David Wagneriga lepingu lõpetanud Huddersfieldi üle 3:0 võidu. Kolm punkti …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga